4 Ağustos 2014 Pazartesi

MİMİK :) :/ :( :D :O ;)
Kıza göz çevresinde kırışıklıklar erken oluşmuş diyo yanındakiler. Neymiş, o çok mimikli konuşurmuş, ondan oluşmuşumuşş... Bakım yapmamasından veya genetik faktörlerden diil yani. O çözmüş işi. Herşey mimikten. Bunlar da "su içsem yarıyo" cu modellerin
bi üst versiyonu oluyo zaar. Dolamış diline bi kere. "Pis mimik, hain mimik, yeden yaptın bu tıyışıtlıtlayı?!" Bi adım öteye geçemiyo haspam.

Yaf güselim, mimikli konuşuyorum derken, Mask filmindeki maskeyi takınca dellenen Stan'misin sen? Mimik boyutun, kapasiten ne yani? Mimiğin kadan konuş güselim! :P Millet hiç mimik yapmıyo mu yani?! Bak ben bilem şurda şu iki satırı yazana kadar kırk mimik yaptım evladım? ;) İnsan bunu söylerken bi bakar sağına soluna yahu, insanların mimiklerine bi bakar en azından. Mal müdürü müsün evlatcıım sen?! Herkes gülüyo, herkes mimik yapıyo, şaşırıyo, hiç bilemedin herkes rahatça surat asabiliyo, kızabiliyo. Onlarda niye olmuyo da sende oluyo?! Hayır bi de o kadar inanarak söylüyo ki bunu, bildiklerini anlatsan, yardım etmeye çalışsan da yok, nafile, o biliyo zaten herşeyi. Bu konuda tüm kaynakları devirmiş, master olmuş bi kere. Zaten ne oluyosa bu herşeyi en iyi bilirimci; kafası, beyni, her bişeyi kepenk indirmiş ükelalar yüzünden oluyo ya. Bi açsa o kafayı, neler öğrenecek, neler keşfedecek, bi bilse akılsız akıl küpü.

Bak yevrum, oyalama kendini böyle şeylerle, gerçekci ol, git adam gibi bilgilen. Hem nasıl bu kadar genç kalabildin diyo, hem de hala dediklerimi dinleyecek kadar egonu halledemiyosun, o zaman git hiç bilemiyosan guugıl'a danış?! (Guugıl kadar haysiyetimiz, otoritemiz yok yalnız şu dicitıl dünyada, gerçekten içleniyorum valla... :P) Sor işte kime sorarsan artık. Kırışıklıklar nasıl oluşuyomuş bi bilgilen. Nasıl önlenebiliyomuş bi öğren, ona göre de önlemini al. Dolaşma böyle benden 10 yaş küçük, ama teyzem gibi sıfatınla. Hadi canım, hadi güselim, seviyorum seni, mimiğine tükürdüğümünün...


******************

Not: Paylaşımları lütfen copy/paste ile değil, alttaki butonları kullanarak yapalım. :)  

Blogtaki yazıların tüm hakları Mimikli Böcek yazarına aittir. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılması, kopyalanması veya yayınlanması 5846 sayılı FİKİR VE SANAT ESERLERİ KANUNU'na göre yasaktır!

9 yorum:

 1. Mimikli böcük bacim. Bak yüzü kolalayip beş saat beklesinler, ertesi gün kalmaz mimik. :-) netekim agizlarini açmak istediklerinde bile surat derileri gerim gerim gerilir.:-) ne kirisiklik, ne pürüsüklük. Sana mimik deyene bunu de yolla. Sen keyfine bak bacim. Biz mimigimizlen, göz kenarimizlan güüüzeeeeeliiiiiiz.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Eh pes yani. Kola ha?! Ben kolayı bronzlaşmak için sürülüyo sanırdım, demek botoks etkisi de varmış. :)

   Sil
 2. Vallahi anam agliyor su görünen şifreyi yazmaktan. Vallahi billahi robot değilim. :-). İlk önce 4 haneliydi. Simdi abardi 10 ar harfli iki kelime onaylatti. Gidiom bacim. Parmaklara ziyan. :-)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kaldırdım şekerim sanırım. Bi bak bakalım. Evde yoktum, senin yorumlarını hep dışarıdan cepten okudum. Onun için geç oldu ilgilenmem. Kusura bakmayınız efenim. Yorduk o narin parmaklarınızı. Ve kocaman öptük efenimmm.. :) Teşekkürler güsel yorumlarınız, önerileriniz içüünnnn... ;)

   Sil
 3. Eveeet sifre istemedi.. İstediğimiz odunsavar mevcut.. Güzellll:-)

  YanıtlaSil
 4. Ahaha, ya yatıcam uyuyacağım, gidemiyorum. Sanki karşımda oturmuş konuşuyormuş hissi oluştu bende. Sesli sesli gülüyorum. Sanki tanışıyormuş gibi. Ben bu kadar içten ve samimi yazanı görmedim. Ay iyi ki bulmuşum blogu diye seviniyorum şu an. Ağzınıza kaleminize sağlık :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkür ederim. Öyle hissetmenize çok sevindim. Ben de bulmuş olmanıza çok sevindim, samimi yorumlarınızdan dolayı. O halde her zaman beklerim efenim, özellikle de gülmek istediğinizde. ;) Zira tüm yazılarımı okuyanların genel yorumundan yola çıkarak, ilk yazılarımdan bu kadar hoşlandıysanız, sonrakilerden daha çok keyif alacağınıza eminim. :)

   Sevgiler...<3

   Sil

Eee, yorum yok mu? Hiç mi yok?! :(